fbpx

Про нас

Історія і пріоритети

Компанія “Укрправо” заснована в 2010 році в Києві. Займаючись супроводом інтересів фізичних і юридичних осіб, ми набули практичного досвіду в широкому напрямку правового сприяння.

 

Вектор місії Укрправо – усунення номенклатурних перешкод і забезпечення ефективних юридичних послуг. Ми віримо в те, що Україна продовжить динамічно просуватися до зміцнення економіки, поліпшення життя суспільства, скорочуючи при цьому кількість надлишкових інстанцій.

 

У 2019 компанія почала перетворення напрямків діяльності. Тепер ми об’єднуємо процес надання юридичної допомоги нашими фахівцями в сприянні з перевіреними колегами: юристами, адвокатами і галузевими експертами.

Напрямки діяльності

Наша компанія фокусується на результативних юридичних послугах. У роботі ми виходимо з актуальних запитів і можливостей з надання правової допомоги.

 

Ми намагаємося ефективно вирішувати і забезпечувати проблеми людей, завдання бізнесу, інтереси громадських і комерційних об’єднань. Команда Укрправо постійно удосконалює галузеву експертизу і розвиває нові напрямки послуг.

 

Надаємо супровід і підтримку в галузі цивільного, господарського, сімейного, кримінального, екологічного, медичного, міграційного права і забезпечуємо інші юридичні послуги. Взаємодіємо з приватними фахівцями, юридичними компаніями, об’єднаннями в Україні та за її межами.

Right Menu Icon