Команда

Ми зібрали міцний основний склад, який грає на результат. Лідери нашої команди поєднують експертність і результативність в рішеннях.

Олена Горова

Керуючий партнер

Киев

Адвокат

Олена має 16-річний досвід у сфері цивільного, господарського та корпоративного права. Курирує напрямок судової практики і забезпечує успішний результат суперечок для наших клієнтів.

Основна спеціалізація: захист інтересів приватних осіб и бізнесу.

Андрій Гончарук

Партнер

Киев

Адвокат

Андрій представляє інтереси клієнтів у питаннях земельного, спадкового права, сімейного права. Домагається успішних результатів в майнових суперечках. Компетентність і наполегливість допомагають йому форсувати заіржавілі процеси в різних інстанціях.

Максим Сиченко

Партнер

Киев

Адвокат

Максим спеціалізується на кримінальному процесі. Оберігає клієнтів в ході проведення допитів, обшуків та інших слідчих заходів. Ефективно оскаржить дії правоохоронних і контролюючих органів. Розробляє комплексну стратегію щодо захисту прав.

Олена Нікішина

Партнер

Киев

Адвокат

Спеціаліст з різнобічним багажем адвокатської практики. Технічний склад розуму Олени дозволяє оптимально використовувати процесуальні та правові тонкощі. Основні напрямки діяльності: банкрутство, корпоративне право, виконавче провадження. Так само має великий досвід в захисті інтересів фізичних і юридичних осіб, протидії рейдерству та корупції.

Right Menu Icon